Stropiyer Ustası

stropiyer gobek

Stropiyer Ustası

Stropiyer ustalarımızla iç mekanlarda istenilen yerlere banyo tavan, oda tavanlarına , duvarlara, sadece köşe olarak veya göbek olarakta uygulamalar yapmaktayız. Stropiyer ustalarımızla özellikle banyo tavanlarında uygulanmasına rağmen kartonpiyere alternatif olarak, diğer  odaların tavanlarında, duvarlarında kullanılan, dekoratif görünüme sahip bir malzeme olduğu için müşterilerimizin talepleri doğrultusunda stropiyer uygulamalarını uzun yıllardır yapmaktayız. stropiyer ustalarımızla tek bir alan yapılabileceği gibi tüm evin tavan kaplaması şeklinde de yapıyoruz. Nöbetçi Boyacı olarak  stropiyer ustalarımızla istediğiniz alanlara stropiyer tavan kaplaması, stropiyer çıta ve köşe  vb. uygulamaları hizmetinizdeyiz. iş bitmeden müşterimiz memnun olmadan hiç bir ödeme almıyoruz.

Stropiyer Kullanmanın Avantajları

Stropiyer, kartonpiyer görünümüne sahip olup, ancak alçı içermeyen bu nedenle neme karşı daha dayanıklıdır nemden dolayı düşme riski daha azdır alçı olmadığı içinde temiz bir malzemedir.  Stropiyerler tavan kaplamaları, avize göbekleri, duvar çıtası şeklinde veya   duvara dekor amaçlı kullanılabilir model açısından zengindir.

Isıdan kar elde etmek adına stropiyer tavan köpükleri  büyük bir avantaj sağlamaktadır. Tavan için gerçekleştirecek olan köpük kartonpiyer sayesinde hem maliyet düşürülür hem de sağlıklı bir şekilde ısı yalıtımdan kazanç elde edilebilir. Herhangi bir durumdan ötürü düşse dahi hafifliği sayesinde yaralanmaya asla sebep olmaz.  Stropiyer(köpük) alçı kartonpiyere göre çok daha ucuz  olduğu için küçük bir bütçeyle hem dekoratif bir görünüm elde edilir, hemde  sağlıklı bir şekilde ısı yalıtımdan kazanç elde edilebilir.

Stropiyer iki kalitedir. Stropiyeri ucundan tutup kaldırın eğer diğer ucu eğilip kavis alıyorsa esnek olan ekonomik tipidir.  Esnek olanı 2 kalitedir. Birinci kalite katı ve serttir. Siz birinci kalitede olanını alın. Yapıştırma işleminde kendi yapıştırıcısını kullanınız. Alçı ile yapıştırılanlar da 1-2 sene sonra ek yerlerinden çatlamalar görülebilir.

Örnek Çalışmalarımız

Garantili Hizmet

İş Bitmeden Ödeme Almıyoruz.. Kontrol Ediyorsunuz Beğendikten Sonra Ödemeyi Gerçekleştiriyorsunuz.

Stropiyer Tavan Kaplama Ustası

Yanımızda Yetişmiş Uzun süredir Bizlerle Çalışan Stropiyer Ustası

Stropiyer Uygulama Fiyatları

Stropiyer İşçilik uygulama fiyatlarını kısaca genel olarak  uygulama alanına göre aşağıda belirtilmiştir. iş bitemeden ödeme alınmaz.

Tek bir tavan yada duvara stropiyer  uygulama işçilik fiyatı 250tl

1+1 evin stropiyer tavan kaplama uygulama işçilik fiyatı 600tl

2+1stropiyer tavan kaplama uygulama işçilik fiyatı  750tl

3+1 stropiyer tavan kaplama uygulama işçilik fiyatı 900tl

4+1 stropiyer tavan kaplama uygulama işçilik fiyatı 1000tl dir.

  Hemen Ara

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com