Kartonpiyer Ustası

kartonpiyer uygulama gorsel-nobetciboyaci

Kartonpiyer Ustası

Kartonpiyer ustamızla evininize farklı bir hava katan kartonpiyer uygulamalarını uygun fiyatlarla  etrafı kirletmeden tertemiz şekilde uygulamasını yapıyoruz.  Kartonpiyerler, bir odada duvar ile tavanın kesiştiği noktalarda, tavanının ortasına göbek şeklinde yerleştirilen ve dekoratif amaçlı kullanılan, kullanıldığı ortama sanatsal görsellik katan ürünlerdir. Nöbetçi Boyacı olarak her türlü  tavan göbeği ve tavan duvar köşeleri vb. her türlü kartonpiyer uygulama hizmetini vermekteyiz. Kartonpiyer uygulaması biraz meşakkatli ve ustalık gerektiren bir işlemdir, bu yüzden iyi bir kartonpiyer ustasıyla çalışıldığında sorun yaşanmayacaktır. Kartonpiyer ustamızla uzun yıllardır kartonpiyer uygulama çalışmaları yapmaktayız. yaptığımız uygulamalardan bazılarının görselleri sizin için aşağıda görsellerde örnek çalışmalar olarak gösterilmiştir.

 Kartonpiyer Nasıl Uyguluyoruz.

Kartonpiyerler uygulanacak bölgeye alçı ile yapıştırılır. Günümüzde alçı esaslı kartonpiyerin kullanımı giderek azalmaktadır çünkü alçı uygulanırken uygulaması biraz zor ve alçıdan dolayı biraz uygularken ortamın kirlenmesine  sebep olabilir. Ama etrafı naylonlayarak bu problem halledilebilir. Kartonpiyeri yapıştırmak için %70 kartonpiyer alçısı %30 saten alçı karıştırılıp harç yapılır bu harçla kartonpiyer uygulaması yapılır. Kartonpiyerin yapılacağı yer süngerle ıslanır daha sonra kartonpiyere, yapıştırma harçı sürülerek istenilen bölgeye yapıştırılır ve bastırılır.  Boşluklar harçla doldurulur. Çevresindeki fazlalıklar ıspatula ile alınabilir. Kartonpiyer üzeri süngerle temizlenerek fazla olan üstündeki pütürlüklerden kartonpiyer temizlenir ve kuruması beklenir.

Kartonpiyer ustalarımız nasıl çalışır?

Siz kartonpiyer deseninizi seçtikten sonra kartonpiyer ustamız öncelikle sizin ihtiyacınız olan  ve nerelere uygulanacağı bilgisini öğrendikten sonra size fiyat bilgisini paylaşır. Fiyatta mutabık kalındığında malzeme  teminini gerçekleştirdiğinizde  kararlaştırılan günde uygulamanın yapılacağı mekana gelinir. saat dokuz gibi iş başı yapılır. Evin alçı kaynaklı kirlenmesini önlemek için  zeminlerine naylon çekilerek kirlenmenin önüne geçilir, daha sonra uygulanacak malzemenin yapıştırma harçı hazırlanır. kartonpiyer ustamız kartonpiyerin uygulamasını yaptıktan sonra naylonları söker ve hiç bir kirleme olmadan bu işlemi gerçekleştirir. Siz memnun kaldıktan sonra vedalaşılır. İş bitikten sonra memnun kaldıktan sonra ödemenizi yaparsınız.

 

kartonpiyer ustası

kartonpiyer uygulama yapılış

 

 

kartonpiyer uygulması

kartonpiyer uygulaması nöbetçiboyacı

Garantili Hizmet

İş Bitmeden Ödeme Almıyoruz.. Kontrol Ediyorsunuz Beğendikten Sonra Ödemeyi Gerçekleştiriyorsunuz.

Güvenilir Ustalar

Yanımızda Yetişmiş Uzun süredir Bizlerle Çalışan Kartonpiyer  Ustaları

Örnek Çalışmlarımız

  Hemen Ara

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com