Merak Edilen Sorular

02

Farklı renk Uygulamaları Fiyatı Etkiler mi?

Evlerinizde 2 renk dışında uygulanan her renk için ekstra 50 tl fiyat farkı uygulanır

03

Kabaran Yerler İçin Ücret Talep Ediliyor mu?

Çivi delikleri Ve ufak lokal tadilatlar için ekstra ücret alınmaz belirtilen fiyatlar içinde bu tamiratlar yapılır

04

Saat Kaç Gibi İş Başı Yapıyorsunuz?

Boyanacak mekanlarda iş başı saatimiz 9. veya 9,30 gibi yapılmaktadır. İstenildiği taktirde esnetilebilir.

05

Evimi Boyatırken Astar Gerekir mi?

Duvar ve tavanlarda renk değişimi olduğunda Koyu renklerden açık renklere dönüş yapıldığı taktirde astar gereklidir. Yağlı boyadan su bazlı boyaya veya su bazlı boyadan yağlı boyaya geçiş yapılacaksa  yine astar gereklidir.  Bu durumlardan birisi söz konusu değilse astar gerekli değildir.

06

Kaç Kişi Geliyor?

Gelen Ustabaşı  karar vermektedir. Genelde eşyalı dairelerde 2 kişilik ekiplerle çalışılmaktadır. müşterimizin aciliyetine göre değişmektedir.

07

Alçı İşi Yapıyormusunuz?

Daire içlerinde her türlü alçı uygulaması yapılmaktadır.

08

Beğenmediğim Taktirde Ne yapılıyor?

Boyama Sonrası işinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz usta gitmeden beğenmediğiniz sorun olarak gördüğünüz yerler  gösterdiğiniz taktirde sorunlar giderilmektedir.

09

Kapıların Renk Değişimi Fiyatı Etkiler mi?

Koyu renklerden açık renklere geçildiğinde fiyat farkları olmaktadır.yakın ve aynı tonlar uygulandığında kapı başı 35-40 tl iken koyu tonlardan açıklara geçil yapıldığında fiyat 60 tl olmaktadır

10

Su Bazlı ve Sentetik Boya Nedir?

Boyalarda , farklı bir sınıflandırma şekide  boyanın içerisine koyulan incelticiye göre yapılmaktadır. Boyanın içerisinde,  inceltici olarak su kullanılıyorsa su bazlı boya denilmektedir, eğer boyanın içerisine  inceltici olarak sentetik tiner kullanılıyorsa sentetik boya olarak adlandırılır.

11

Bir Daire Kaç Günde Boyanır?

Boş bir daire çivi delikleri dışında tadilat yoksa Tek bir ustayla Boya üstü Boyası  küçük daireler 1 günde biter. 2+1 ve 3+1 daireler 2ila 3 günde biter.

Eşyalı dairelerde yine küçük sorunlu olmayan dairelerde 1 günde biter. 2+1 ve 3+1 daireler tek usta ile 2ila 4 günde boyanır. Nöbetci Boyacı olarak biz ekiplerimizle 1 ila 2 günde boyuyoruz.

12

Stropiyer (köpük) Boyanırmı?

Stropiyerler boyanma özelliğine sahip ürünlerdir. Bu ürünler  plastik  ve silikonlu  boyalarla boyanır.  Stropiyerler Sentetik boyalarla boyanmaz  Boyandığı taktirde erime yapar.

13

Stropiyer (köpük) Salığa Zararlımı?

Stropiyer üretimin de cfc (zehirli gaz) kullanılmadığından sağlığa zararlı değildir. %90 kadar miktar olarak havadan oluşmaktadır ve oldukça hafif bir özellik vermektedir.

14

Stropiyer Alçıyla Yapıştırılır mı?

Stropiyerler saten alçısı ile yapıştırılabilir, derz yapıştırıcısında kullanılabilir Alçı ile yapıştırılanlar da 1-2 sene sonra ek yerlerinden çatlamalar görülebilir. En ideali  stropiyer yapıştırıcısı kullanmaktır. Stropiyer yapıştırıcısı her zemine mükemmel yapışır sadece fayans üstüne stropiyer yapıştırıcısı ile yapışmaz.

  Hemen Ara

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com