Boya Badana

boya-badana-gorsel-nobetciboyaci

Boya Badana Ustası

Boya Badana Ustalarımızla ev, ofis, okul, tesis gibi tüm mekanların boya badana uygulamasını 13 yıllık tecrübe ile sizlere sunmaktayız.

Boya Badanada farklı boya çeşitlerinin (plastik, silikonlu, yağlı boya ) uygulamalarını 1 veya 2 gün gibi kısa sürede yaparak teslim etmekteyiz.

Boyama esnasında kirlenme, dökülme risklerini ortadan kaldırmak için  boya badana ustalarımız evlerinizi koruma örtüleri ile koruyarak maskeleme işlemini  yapıyoruz. Eşyalı dairelerde eşyalar ortaya toplanıyor ve üzerleri şeffaf naylonlarla eşyalar korumaya alınıyor, süpürgelikler bantlanarak  parkeler de naylonlayarak korunma sağlanıyor. .Maskeleme sonrası boya badana işlemine geçiyoruz. boya badana ustalarımız Daha sonra eşyalar alındığı yerlere yerleştiriliyor.

Çivi delikleri ve küçük lokal tadilatlar için ekstra ücret yansıtmıyoruz. Verdiğimiz ücretler içerisinde bu tadilatları yapıyoruz. Müşterimizi ekstralarla yormuyoruz.

Yanımızda yetişmiş, uzun süredir bizlerle birlikte çalışan boya badana ustalarımızla  hizmet sunuyoruz. Dışarıdan herhangi bir boyacı ustası yönlendirmesi yapmıyoruz. Güvenilir kendi  boyacı ustalarımızla hizmet vermekteyiz.

Boya Badana Fiyatları

Boya ve badana fiyatları hem işçilik açısından hem de malzemelerin çeşitliliği ve kalitesi açısından çok farklı rakamlarla telaffuz edilebilir.. malzeme ve  boya fiyatları ile ilgili müşterilerimize genel olarak aşağıda belirtiğimiz hem boya fiyatları hem de badana fiyatları ile ilgili genel bir bilgi verdik. Bizi aradıkları taktirde daha detaylı bir bilgilendirme sağlıyoruz. Nöbetçi Boyacı olarak boya satma işlemi yapmamaktayız ama uygun alım yapılabilecek yerlere yönlendirme yapmaktayız. Boya ile ilgili haksız kazanç edinilebilmektedir ucuz boyalar bilinen markaların içerisine konularak müşterilere servis edilebilmektedir, renklerle ilgili uyuşmazlıklar çıkabilmektedir.  Bizler Nöbetçi Boyacı olarak müşterilerimizin işçiliği gördüğü gibi malzemesini de görerek almasını, istediği ürünü ve kalitesini kendi tercihleri doğrultusunda yanıltılmadan yapması için kendisine bırakıyoruz.

Badana Fiyatları

Nöbetçi Boyacı Uygun Badana fiyatları ile hizmet sunuyoruz. Aşağıdaki fiyatlar Tavan ve duvarların 2 kat boyanma fiyatlarını içermektedir.

Badana Fiyatları (işçilik fiyatları)

1+0=3000tl   (50 metreye kadar)

1+1=4000tl   (80 metreye kadar)

2+1=5000tl   (110 metreye kadar)

3+1=6000tl   (130 metreye kadar)

4+1=7000tl   (150 metreye kadar) olan dairelerin badana fiyatları.

NÖBETCİ BOYACI OLARAK BADANA HİZMETİ VERMEKTEYİZ. MALZEME SATIŞIMIZ YOKTUR. MÜŞTERİLERE MALZEMENİN TEYMİNİ NOKTASINDA YARDIMCI OLABİLİRİZ.

Boya Fiyatları

Boya fiyatları ebatlara ve kaliteye göre değişiklik arz etmektedir. genel olarak 3 ebatta boya vardır ara ebatlar çok yoktur. bu ebatlar;

2,5 litre 3,5 kilo olarak geçer

7,5 litre 10 kilo olarak geçer

15 litre  20 kilo olarak geçmektedir.

Boya fiyatlarında tavan boya fiyatları ve duvarı boya fiyatları değişiklik arz eder.  Ayrı ayrı satıldığı gibi paket şeklinde de satılmaktadır. Büyük alışveriş mağazalarından nalburlardan ve internet üzerinden istediğiniz malzemeleri teymin edebilirsiniz.

Tavan Boya Fiyatları

Boya fiyatlarını tavan boyaları en ucuz boyalardır ve  hava alma özelliği en fazla olan boya olduğu için  tavanlara bu boya uygulanır. Tavan boya fiyatları aşağıda ebat ebat verilmiştir.

2,5 litre tavan boyası 120tl den başlar marklara göre 350tl ye kadar çıkmaktadır.

7,5 litre tavan boyası 250tl den başlar markalara göre 550tl ye kadar çıkar.

15 litre tavan boya fiyatı 500tl den başlar 800’e kadar markalara göre fiyat değişir.

Duvar  Boya  Fiyatları

Duvar boyalarında da çok farklı fiyatlarla karşılaşırsınız plastikten silinebilene, yağlı boyaya kadar  birçok farklı özellikleri olan boyalar olduğu için çeşidin çokluğu fiyatında çokluna sebep olur ama biz genel olarak plastik ve silinebilen silikonlu duvar boyalarını fiyat aralığını sizlerle paylaşacağız.

Plastik Duvar Boya Fiyatları:

2,5 litre plastik duvar boya fiyatları en ucuz 150tl den başlar 400tl ye kadar çıkar.

7,5 litre plastik duvar boyası 250 tl den başlar 500tl ye kadar çıkar

15 litre plastik duvar boyası 500tl den başlar 1500 kadar çıkar

Silinebilir Silikonlu Duvar Boya Fiyatları:

2,5 litre duvar boyası 120 tl den başlar 400 kadar çıkar

7,5 litre duvar boyası 250 tl den başlar 1000tl kadar çıkar

15 litre silikonlu duvar boyası 750 tl den başlar 2000 kadar çıkar

Boya Badana Ustalarımızın Çalışma Şekli ve Tavsiyeleri

boya badana ustalarımız nasıl çalışır

Boya Badana Ustalarımız Adım Adım Nasıl Çalışır

Boya badana  ustalarımızın işe başlamadan önce ön hazırlık çalışmaları vardır bunları sırayla kısaca anlatalım

1.Boya badana ustalarımız boyanacak mekanın tüm odalarının eşyaları düzgün bir şekilde bulunduğu odanın ortasına toplar ve eşyaların üzerlerini naylonla kapatır.

2.Boyacı ustalarımız  Eşyalar toplandıktan sonra  yerlerin ve süpürgeliklerin naylonlanması ve bantlama işlemini yaparlar

3. Boyacı ustamız evin maskelenme işlemi  bittikten sonra kabaran  yerlerin, çivi deliklerinin, çatlakların tamiratı  yapılır.

4. Tamiratlardan sonra tavan boyama işlemine başlanır, sonrasında  tavan ve duvarlara 2 şer kat boya yapılır boyama işlemi tamamlanır.

5. Tavan ve duvarların boyama işlemi bittikten sonra naylon ve bantlar sökülür  toplanır ve atılır.. tertemiz bir işçilik ortaya çıkar. eşyalı daire ise eşyalar yerine yerleştirilir.

İş Bitmeden Ödeme Almıyoruz.

Garantili Hizmet. Kontrol Ediyorsunuz Beğendikten Sonra Ödemeyi Gerçekleştiriyorsunuz.

Güvenilir Ustalar

Yanımızda Yetişmiş Uzun süredir Bizlerle Çalışan Boya Badana Ustaları

Ekstra Fiyat Yok

Çivi Delikleri Ve Küçük Lokal Tadilatların Tamiratı Belirtilen Fiyatlar İçindedir

Şefaf Fiyatlar

Şeffaf Fiyatlar İle Ne Ödeyeceğinizi Biliyorsunuz

Titiz Çalışma

Ev boyama işlemi öncesi tüm mekan naylonlanıp bantlanmaktadır.

Örnek Çalışmalarımız

  Hemen Ara

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com