Boyacı Ustası

Boyaci- boyaci ustasi

boyacı-boyacı ustası

Boyacı Ustası

Boyacı, Boyacı ustası bulmak günümüz koşullarında kolay olmasına rağmen güvenilir ve işimizi hakkıyla yapabilecek boyacı ve boyacı ustası bulmak gerçekten çok zor, Usta deyince hepimiz korkar olduk. Bugün boyacı ustalarının verdiği sözlerde durmadığını müşterilerine karşı sorumluluklarını yerine getirmeyip müşterileri ile aralarında olumsuzlukların ve anlaşmazlıkların yaşandığını biliyoruz. Malzemelerde ucuz boyaların pahalı marka kovalarına konularak müşterilerden usulsüz kazanç sağlama yollarına başvurulduğu, 2 günde biter denilerek bir hafta insanları peşlerinde koşturduklarını, ekstra fiyatlar çıkarılarak haksız kazanç sağlama yollarına başvurulduğuna  şahit olduk. Bu ve bunun gibi pek çok olumsuzlukların yaşanmaması için bizler  boyacı ustası olarak çalışma prensipleri oluşturduk.

Boyacı ustalarımızla çalışma prensiplerimizi 3 başlıkta özetleyebiliriz.

Birincisi müşterimizin bedelini ödemeden önce istediği hizmeti alması çalışma prensibimiz olmuştur. Müşterimizin iş bitimi kontrolleri sağlayıp istediği hizmete ulaştığına emin olduktan sonra ödemeyi boyacı ustamıza  yapmasını talep ediyoruz. (Hizmete ulaşmadan önce kaparo siftah adı altında hiçbir ön ödeme talebinde bulunmuyoruz, bulunan boyacı ustalarına karşıda temkinli olunması gerektiğini düşünüyoruz.

İkincisi ise daire boyama hizmetini dışarıdan bir boyacı ustası bulup yönlendirme şeklinde değil yanımızda yetişen veya sürekli çalıştığımız bildiğimiz boyacılarla yürüterek vermekteyiz. İşle ilgili Bir sıkıntı olduğunda o boyacı ustası tarafından giderilmektedir

Üçüncü müşterimizin işi bittikten sonra dikkatli kontrollerini yapmasını özellikle rica ediyoruz.  Uzun saatler çalışıldığı için boya boyacı ustasının, o an göremediği eksiklikler ve kusurlar olabiliyor. müşterimizden işini kontrol edip boyacımıza o anda giderilmesi yönünde taleplerini bildirmelerini istiyoruz.

Bu sıralamaya dikkat edilirse müşteri memnuniyetinin en üst düzeye çıkarılabileceğini düşünmekteyiz.

Bizler nöbetçi boyacı olarak ekiplerimizle sizin standartlarınızda hizmet vermek için bu yola çıktık ve işimizi seviyoruz

Boyacı Fiyatları

Boyacı fiyatlarımız  Nöbetçi Boyacı olarak çalıştığımız malzeme hariç ev boyama işçilik fiyatları aşağıdaki gibidir. Bu fiyatların içeresinde 2 kat tavan 2 kat duvar boyama uygulaması, çivi delikleri ve ufak tadilatlarda girmektedir.

boyacı fiyatları-nöbetçi boyacı

boyacı fiyatları-nöbetçi boyacı

1+0= 3000tl

1+1= 4000tl

2+1= 5000tl

3+1= 6000tl

4+1= 7000tl

 

 

 

Nöbetçi Boyacı

Nöbetçi boyacı olarak uzun yıllardır boya badana(boyama) hizmeti vermekteyiz. Çalışma hayatımız boyunca hem

boyaci-nobetciboyaci

boyaci-nobetciboyaci

ustaların hem de müşterilerin karşılaştığı sorunları anlayıp çözmeye çalıştık. Ustaların firmaları, firmaların ustaları tanımaması sonucu ortaya çıkan problemleri gördük, ustaların sürekli çalıştığı Firmaları değiştirdiğini gözlemledik ve bunlara çözüm bulmaya çalıştık. Müşterilerin kaparo siftah adı altında hem parasal hem de manevi kayıplarını şahit olduk ve bu kayıpların tüm tarafların kaybı olduğunu gördük. Önce müşteri memnuniyeti sonra usta memnuniyeti odaklı olunduğunda bu kayıpların yaşanmayacağını düşündük ve çözüm üretmeye çalıştık. Ustamız emeğinin karşılığını hemen almasını sağladık. Buda ustalarımızın bize güveni sağladı müşterimizi memnun eden ustada bizim güvenimizi kazanmış oldu. Birbirimize olan güvenimiz uzun yıllar birlikte bu yolda beraber müşterimize hizmet etme olanağı sağladı.

Boyacı Ustalarımız  Nasıl Çalışır

Boyacı ustalarımız uzun yıllardır bizlerle çalışan işinin ehli işini severek yapan ve müşterimizi memnun etme odaklı çalışan boyacılardır. Boyacı ustalarımızın işe başlamadan önce ön hazırlık çalışmaları vardır bunları sırayla kısaca anlatalım ve bir video ile sizlere nasıl bir çalışma yürüttüğümüzü gösterelim

 

 1. Boyacı ustalarımız boyanacak mekanın tüm odalarının eşyaları düzgün bir şekilde bulunduğu odanın ortasına toplar ve eşyaların üzerlerini naylonla kapatır.

 

boya badana öncesi eşyaların maskelenmesi

boya öncesi eşyaların toplanması ve maskelenmesi

 

2. Boyacı ustalarımız  Eşyalar toplandıktan sonra  yerlerin ve süpürgeliklerin naylonlanması ve bantlama işlemini yaparlar

 

boya badana öncesi yerlerin maskelenmesi

boya öncesi yerlerin maskelenmesi

 

3. Boyacı ustamız maskeleme çalışması bittikten sonra kabaran kazınacak yerlerin, çivi deliklerinin tamiratı  yapılır. Tamiratlar kuruyunca tamiratların zımparaları  yapılarak zemindeki bozukluk giderilir.

 

duvar tamiratları nöbetçi boyacı

duvar tamiratları nöbetçi boyacı

 

4. Tamiratlar kururken tavan boyama işlemine başlanır, sonrasında  tavan ve duvarlara 2 şer kat boya yapılır boyama işlemi tamamlanır.

 

duvar tavan boyama-nöbetçi boyacı

duvar tavan boyama-nöbetçi boyacı

 

5. Boyacılarımız Tavan ve duvarların boyama işlemi bittikten sonra naylon ve bantları söker tertemiz bir işçilik ortaya çıkar. eşyalı daire ise eşyalar yerine yerleştirilir.

 

boyacı ustası ev boyama-nöbetçi boyacı

boyacı ustası ev boyama-nöbetçi boyacı

Boyacı Ustalarımızın Boya Öncesi Maskeleme Çalışmalarından Örnekler

boyacı

.

Nöbetçi Boyacıda fiyat nasıl belirlenir

Nöbetçi boyacıyı aradığınızda müşterimizi yormadan  ekstra bir fiyatla karşılaşılmaması için işe başlamadan tüm açıklığıyla net bir fiyat çıkarılmaktadır bunun için müşterimiz aradığında boyanacak daire veya veya mekan ne ise bilgisi detaylı bir şekilde boyacı ustamız tarafından telefonda alınıyor renk değişimi ve tadilat gerektiren daireler ( ufak tadilatlardan bahsetmiyoruz) tadilatı çok olan veya sorunlu olan evler için müşterimizden her odanın kısa kısa bir yeri bir defa çekecek şekilde boyacı ustasına anlatır gibi anlatarak bir videosunu istiyoruz. Bu şekilde  müşterimizi de gereksiz gelip gitmelerle yormuyoruz  wattsap üzerinden kendisine gerekli malzeme listesi hazırlanıyor. İşin biteceği süre belirtiliyor. Fiyatlarla mutabık kalındığında gün belirleniyor. o gün boya badana ustalarımız gelerek iş başı yapıyor. İş bitikten sonra müşterimiz gelerek kontrollerini yapıyor memnun kalındığında ödemesini gerçekleştiriyor.

Garantili Hizmet

İş Bitmeden Ödeme Almıyoruz.. Kontrol Ediyorsunuz Beğendikten Sonra Ödemeyi Gerçekleştiriyorsunuz.

Güvenilir Boyacı Ustaları

Yanımızda Yetişmiş Uzun süredir Bizlerle Çalışan Boyacı, Boyacı Ustaları

Ekstra Fiyat Yok

Çivi Delikleri Ve Küçük Lokal Tadilatların Tamiratı Belirtilen Fiyatlar İçindedir

Titiz Çalışma

Ev boyama işlemi öncesi tüm mekan boyacı ustalarımız tarafından naylonlanarak bantlanmaktadır.

  Hemen Ara

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com